ltenderu
+370 616 96611 Pirmadienis - Penktadienis 08:00 - 18:00 Vandžiogalos pl. 53 b, Kaunas

Apie mus

Trumpas prisistatymas

UAB „Seautus“

Visus darbus atliekame itin kokybiškai, apsiimsime automobilio restauraciją nuo išardymo iki pilno surinkimo, valdome ir prižiūrime visus restauracijos procesus, turime aiškią darbo tvarką ir sistemą, užtikrinam, kad visos detalės bei varžtai grįš atgal į tą pačią vietą iš kur ir buvo paimti. Atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Mūsų požiūriu automobilių restauracija tai – kokybiškas jų būklės atkūrimas iki gamyklinės arba geresnės, skiriant itin didelį dėmesį automobilio ilgaamžiškumo bei vertės išsaugojimui.

Svarbu žinoti, jog restauracijos standartus automobilis atitinka tuomet, kai 80–85 proc. jo dalių yra originalios, būtent tų metų ir to gamintojo. Todėl nekokybiškai atlikti restauracijos darbai, pakeisti varžtai, detalės, ar atlikti negamykliniai patobulinimai, gali pakenkti jūsų automobilio istorinei vertei.

0
Profesionalų
0%
Atsidavimas darbui
0%
Patenkinti klientai
Dirbame atsakingai

Savo srities profesionalai

UAB „Seautus“ komandoje dirba patyrę, profesionalūs specialistai, sukaupę didelę patirtį ir žinantys apie mašinas daugiausiai. Kokybiškai bei operatyviai pašaliname visas Jūsų automobilio problemas.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir mes padėsime išspręsti Jūsų automobilio problemas